Dievčenské strieborné náušnice na klapku
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-3211
- Dostupnosť: Skladom
28,14 €
Dievčenské náušnice so zirkónmi striebro 925/1000
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer kameňa | 6 mm |
| Šírka náušníc | 7,5 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | dámsky patent |
| Určenie | Dámsky |
| Výška náušníc | 14 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie