Piercing do pupku - TITAN, farba: Vitrail Medium
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: TIT1604VM
- Dostupnosť: Skladom
28,14 €
Titánový piercing do pupku dekorovaný zirkónmi Piercing je vyrobený z titánu G23 (Ti-6AL4V-ELi ASTM F-136). Materiál TITAN je ideálny pre prvú aplikáciu do čerstvo. ktoré neobsahuje nikel, eliminuje všetky alergické reakcie
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Rozmer kameňa | 8 mm |
| Rozmer vrchnej guličky | 5 mm |
| Typ produktu | Piercing |
| Umiestnenie | Do pupku |
| Veľkosť závitu | 1,6 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie