Strieborný prívesok korálik so srdiečkami
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8008
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok korálik so srdiečkami
Strieborný prívesok&guľatá korálka zdobená srdiečkami
Prívesok je možné meniť a vzájomne kombinovať presne podľa aktuálnej nálady
Uvedená cena korálku je bez retiazky.
Korálik je určený pre kombinovanie s ďalšími šperkami z našej kolekcie náramkov a retiazok.
< br />Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | ródium |
| Priemer korálku | 10 mm |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborný, prívesok, korálik, so, srdiečkami