Strieborný prívesok korálik srdiečko
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8028
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok korálik srdiečko
Strieborný prívesok korálek v tvare srdiečka zdobeného srdiečkovým dekorom
Prívesok je možné meniť a vzájomne kombinovať presne podľa aktuálnej nálady
< br />Uvedená cena korálku je bez retiazky.
Korálik je určený pre kombinovanie s ďalšími šperkami z našej kolekcie náramkov a retiazok .
Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
| Podrobnosti | |
| Hmotnosť kameňa | 1,18 g |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 10 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborný, prívesok, korálik, srdiečko