Strieborný prívesok korálik strom života
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8012
- Dostupnosť: Skladom
22,68 €
Strieborný prívesok korálik strom života
Strieborný prívesok&korálek s motívom strom života
Prívesok je možné meniť a vzájomne kombinovať presne podľa aktuálnej nálady
< P>Uvedená cena korálky je bez retiazky.
Korálik je určený na kombinovanie s ďalšími šperkami z našej kolekcie náramkov a retiazok.
>Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Strom života |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 14 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 14 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborný, prívesok, korálik, strom, života