Pozlátený strieborný prívesok korálek SRDCE
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8021-RD
- Dostupnosť: Skladom
13,14 €
Pozlátený strieborný prívesok korálek SRDCE
Strieborný prívesok&korálek v tvare srdiečka, otvor 1,5 mm
Korálik má povrchovú úpravu vo farbe ružového zlata
Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
| Podrobnosti | |
| Laserové gravírovanie | Gravírovanie krátkeho textu |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 1 |
| Počet znakov gravírovania | 3 |
| Povrchová úprava | Ružové zlato |
| Rozmer korálku | 6 x 7 mm |
| Rozmer otvoru | 1,5 mm |
| Typ produktu | Korálky s malým průvlekem |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 4 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: pozlátený, strieborný, prívesok, korálek, srdce