Strieborná súprava šperkov sa skladá z náušníc a prívesku dekorovaných zirkónmi
Šperky sú vyrobené zo striebra s akostným označením 925/1000 s povrchovou úpravou ródium
Ródium patrí medzi drahé kovy, patriace do skupiny platinových, chráni striebro pred černením a zvyšuje lesk strieborných šperkov.
Súprava šperkov je dodávaná v papierovej darčekovej krabičke
Šperky sú vyrobené zo striebra s akostným označením 925/1000 s povrchovou úpravou ródium
Ródium patrí medzi drahé kovy, patriace do skupiny platinových, chráni striebro pred černením a zvyšuje lesk strieborných šperkov.
Súprava šperkov je dodávaná v papierovej darčekovej krabičke
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Šírka náušníc | 6 mm |
| Šírka prívesku | 6 mm |
| Typ produktu | Sety šperkov |
| Typ uzáveru | dámsky patent |
| Výška náušníc | 15 mm |
| Výška prívesku | 14 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie