Strieborný náramok s moissanitmi
Luxusný strieborný náramok zdobený 3mi prekrásnymi MOISSANITY
Náramok je dodávaný v darčekovej krabičke spolu s darčekovou taškou a certifikátom
>MOISSANIT je laboratórne vyrobený drahokam najdokonalejšia napodobenina diamantu, ktorý má oheň, ligot, lesk a neuveriteľnú tvrdosť, ktorá sa blíži tvrdosti diamantu. Má optické vlastnosti lepšie ako prírodný diamant a rozklad dopadajúceho svetla so spektrom dúhových farieb. Každý Moissanit je odborne ručne brúsený do okrúhleho. - briliantového brúsu, rovnako ako diamant.
| Podrobnosti | |
| Brus kameňa | kulatý |
| čistota kameňa | VVS1 |
| Druh kamene | moissanite |
| Hmotnosť kameňa | 0,10 ct, 0,005 ct |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | nekonečno - ležatá osmička |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer kameňa | 3 mm, 1 mm |
| Rozmer nekonečna | 18 x 9 mm |
| Rozmer srdiečka | 7 x 7 mm |
| Typ produktu | Náramky |
Súvisiace produkty
108,14 €
119,95 €
Štítky: strieborný, náramok, s, moissanitmi