Strieborný prívesok korálek sova
Strieborný prívesok&korálok so zaveseným príveskom v tvare malej sovy
Prívesok je možné meniť a vzájomne kombinovať presne podľa aktuálnej nálady
Uvedená cena korálky je bez retiazky.
Korálik je určený pre kombinovanie s ďalšími šperkami z našej kolekcie náramkov a retiazok. P>
Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4,5 mm |
| Šírka korálku | 11 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 21 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborný, prívesok, korálek, sova