Visiaci piercing do pupku - TITAN
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: TIT1609
- Dostupnosť: Skladom
44,50 €
Titánový piercing do pupku osadený prekrásne trblietavými zirkónmi ružovej farby.
| Podrobnosti | |
| Dĺžka visiacej časti | 26 mm |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Rozmer kameňa | 4mm, 6mm |
| Typ produktu | Piercing |
| Umiestnenie | Do pupku |
| Veľkosť závitu | 1,6 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie